Hakuro

Na urodziny pędzle Hakuro

Mam pomysł na prezent urodzinowy. Urodziny zbliżają się wielkimi krokami – jeszcze tylko tydzień! Już nie mogę się doczekać! Będzie duży tort, kilkoro znajomych, potem muzyka i tańce!

Pędzle Hakuro DisseCo do fantastycznego prezentu – przeglądając jakiś magazyn natrafiłam na perfekcyjne pędzle do makijażu! Powiedziałam już mamie – obiecała, że się z ojcem zastanowią. Wypomniała mi mój mandat (obetną z kieszonkowego), ale przecież – uzasadniłam – urodziny, to urodziny!

Pędzle Hakuro – choć nazwa marki brzmi obco – to produkt polski. Możemy wybierać wśród tych przeznaczonych do nakładania podkładu, pudru, różu, cieni czy eyelinera. Marzę o całym zestawie – muszę jakoś namówić rodziców!

Pędzelki wykonano z włosia syntetycznego i naturalnego. Dzięki temu są hypoalergiczne, trwałe i doskonale wyprofilowane! Czytałam mnóstwo opinii na różnych forach – nikt nigdzie nie skrytykował pędzli Hakuro. Wszyscy się nimi zachwycają i polecają! Nakręcałam się coraz bardziej z każdym kolejnym, przeczytanym wpisem! Każdy podkreśla, że idealnie rozprowadzają kosmetyki na twarzy, nie pozostawiają smug, plam, ani jaśniejszych pasów, a przy tym rzeczywiście są trwałe i nie gubią włosków. To zdecydowanie coś dla mnie!

A WY co myślicie o pędzlach Hakuro? Warto je mieć?